(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-16 13:04

hala tenisowa z piecem, lampami i plandeka

(Nr 2159628)
hala tenisowa z piecem, lampami i plandeka

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 310.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna przede wszystkim od gabarytu i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny