(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-16 13:04

hala tenisowa z piecem, lampami i plandeka

(Nr 2159628)
hala tenisowa z piecem, lampami i plandeka

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 310.00 km

Informacje dodatkowe:

hala jest zdemontowana przygotowana do transportu. zapewniam minimum 2 ludzi do zaladunku. piec i plandeki trzeba wziac na pasy i na pake wrzucic. luki ladujemy recznie sa rozkrecone maja dlugosc 6.5 z groszem. czas zaladunku okolo 2godzin. najlepiej jak przewoznik ma auto ktore na pusto wraca. miejsce zaladunku:poznan ul. piastowska 40. rozladunek: warszawa. ul. hołubcowa 54. prosze sprawdzic na google maps wpierw. hala lezy na terenie klubu tenisowego pod adresem w poznaniu. nie jestem zawodowcem w kwestiach transportowych, prawdopodobnie lepszy bylby bardziej zwrotny transport z hds i naczepa anizeli jeden dlugi samochod

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 13:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

cena + brak zaladunku/rozladunku w tak wysokiej kwocie!

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna przede wszystkim od gabarytu i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny