(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 03:40

Harley-Davidson

(Nr 1825428)
Harley-Davidson

Marka i model:

Harley-Davidson

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 5181.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko pozornie. Należycie umocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, ponieważ posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Oviedo, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tbilisi, Gruzja

Termin elastyczny