(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 20:34

Harley Davidson

(Nr 1826068)
Harley Davidson

Marka i model:

V-rod

Waga w kg:

320.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1631.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecenie obejmuje także załadunek, rozładunek i pełne zabezpieczenie w trakcie transportu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wyglądają na całkiem ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie złudnie. Prawidłowo umocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne są cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

19 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sofia, 1000, Bułgaria

2 lip 2017