(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-26 13:18

harley davidson

(Nr 2416828)
harley davidson

Marka i model:

8x harley davidson modele touring

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 2357.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o oferty w obie strony , transport motocykli pod przykryciem ( ciężarówka, tir, kryta przyczepa) Motorki chcielibyśmy nadać w Warszawie ( termin do ustalenia ) i odebrać 21.06.2018 w Barcelonie , potem nadać 07.07.2018 w Barcelonie do Warszawy - termin odbioru zgodnie z umową

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 380562
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-03-2018, 13:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-11 do 2018-06-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

4500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości: (2)

jacek s. (Zleceniodawca)
26-02-2018, 13:27
witam , tak jak pisałem szukam transportu w dwie strony w terminach podanych w ofercie, załadunek u dealera twin peaks Warszawa a rozładunek w Barcelonie a potem na odwrót. Miejsce do ustalenia.
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-02-2018, 13:52
Wszystkie szczegóły do uzgodnienia indywidualnie z spedytorem prowadzącym (dzień odbioru/godzina/awizacja itd itp --- Zapraszamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - jednak tylko złudnie. Dobrze zamocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie dwie, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-703, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, 36968, Hiszpania

Termin elastyczny