(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 17:16

Harley Davidson Fat Boy

(Nr 2172477)
Harley Davidson Fat Boy

Marka i model:

Harley Davidson Fat Boy

Waga w kg (łączna):

300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 449.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

ID firmy: 83312
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 09:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-24 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Do dyspozycji VW CRAFTER

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

700 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 20:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-24 do 2017-11-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-23, 15:09

Opis oferty:

Dzień dobry proponuje usługę transportu bezpośredniego .Motocykl zabezpieczony pasami i pianką najazd .Zapraszam .

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 24468
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 19:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, oferuje profesjonalny przewóz motocykli, mam wieloletnie doświadczenie krajowe i europejskie, wielokrotnie przewoziłem motocykle marki Harley. posiadam profesjonalnie przystosowany bus, mam odpowiednią ilość pasów, rampy oraz wyciągarkę. Bez problemu zapewniam samodzielny załadunek, rozładunek nawet uszkodzonych motocykli.W czasie transportu motocykl jest odpowiednio zabezpieczony. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogie towary, które wyglądają na ogólnie ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - jednak jedynie złudnie. Dobrze umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe są cztery pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Dobrzewino, 84-208, Polska

Od 26 lut 2018 do 2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Zielonka, 04-434, Polska

Termin elastyczny