Harley-Davidson Heritage Classic (Nr 8009948)

Harley-Davidson Heritage Classic
Waga
Sztuk
Harley-Davidson Heritage Classic
Długość
242 cm
316 kg
1
Łączna waga:
316 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Parla

Od 1 sie 2022 do 31 sie 2022

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kalifornia, California City

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport motocykli lub skuterów

Motory oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - niemniej jednak tylko złudnie. Bezbłędnie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, potrzebne będą 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, bowiem posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

            Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.