(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-25 14:05

Harley Davidson uzywany

(Nr 2320128)
Harley Davidson uzywany

Marka i model:

Harley Davidson

Waga w kg (łączna):

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 821.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór Firma Dostawa Prywatny. Płatne w momencie rozładunku gotówka. Posiadamy wiele ładunków. Stale trasy. Poszukujemy podwykonawców do stałej i sporadycznej współpracy.

Oferty od Przewoźników (0)

590 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-01-2018, 15:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-28, 15:27

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 590 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na dosyć nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednakże tylko na pozór. Prawidłowo umocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą raptem dwie, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 5 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny