(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

hds żuraw przewożny palfinger 50 (Nr 4350889)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 445.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Jodłowno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Końskie

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi stosownie ochronić sprzęt, żeby ustrzec się uszkodzeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana zazwyczaj od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych koncesji jak również profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.