heladera express portatil (Nr 7197480)

heladera express portatil

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1118.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Palencia

26 lip 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

30 lip 2021


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W momencie, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć i zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.