(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 11:48

herald

(Nr 2116065)
herald

Marka i model:

TRIPUMPH HERALD

Waga w kg (łączna):

725.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Usk, NP15 1SD, Wielka Brytania

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Liverpool, Wielka Brytania

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017