(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-19 16:40

Herbaty

(Nr 2165007)
Herbaty

Waga w kg:

1.00

Dystans: 1235.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport żywności i zbóż, pasz jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z zepsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu pokarmu jest zobowiązany dostosowywać się do norm i uzyskać odpowiednie dokumenty. Transport pożywienia bywa także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów spożywczych – pośród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, świeże itp. Większość z wymienionych artykułów wymaga innych wymogów przechowywania (na przykład odpowiedniej temperatury). Przewoźnicy transportujący produkty spożywcze mierzą się z presją czasu, potrzebą udostępnienia należytego wyposażenia i warunków przewozu oraz odpowiednim osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, kiedy zamawiamy przewóz artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych

    Koszt przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od gabarytów, wagi oraz ilości sztuk przewożonych produktów, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za transport około 100 kg bobu na trasie Olsztyn – Kraków kosztowało 140 złotych. Za przewóz 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Sandnes, Norwegia

26 lis 2017