(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-26 09:43

Herren Velo

(Nr 2415748)
Herren Velo

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Es handelt sich um ein neues Herrenvelo, welches an Coop Bau und Hobby retourniert werden soll. Vielen Dank für die Bekanntgabe der Kosten.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Bannhaldenweg 15B, Bezirk Lenzburg, 5704, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villmergen, 5612, Szwajcaria

Termin elastyczny