(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-26 09:43

Herren Velo

(Nr 2415748)
Herren Velo

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Bannhaldenweg 15B, Lenzburg, 5704, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villmergen, 5612, Szwajcaria

Termin elastyczny