(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Hobby 560 KMFe 2018 (Nr 6492544)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1450

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 781.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Loxstedt

4 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Tuningen

18 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.