Holiday Cabin On a Wheeled Chassis (Nr 5555135)

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

5.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 502.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cheshire West And Chester, Ellesmere Port

Od 1 kwi 2020 do 14 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Mayo, Cong

Od 21 kwi 2020 do 30 kwi 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą ofertę.