(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 14:38

holownik

(Nr 1877411)
holownik

Długość [m]:

6280

Szerokość [m]:

2200

Wysokość [m]:

2080

Waga w kg:

4300.00

Dystans: 687.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem fachowej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm z rozmaitą gamą wozów, dlatego bez wątpienia znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Żeby otrzymać zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej przedstawić pojazd. To pozwoli firmie transportowej przejrzeć, czy posiada należyty wóz, żeby taki przewóz dokonać. W przypadku, gdy wymiary lub ciężar aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a w czasie jazdy wymagana będzie obecność pilota. Istotne jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli blisko 500 zł taniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Essen, 45127, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny