(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 14:38

holownik

(Nr 1877411)
holownik

Długość [m]:

6280

Szerokość [m]:

2200

Wysokość [m]:

2080

Waga w kg:

4300.00

Dystans: 687.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Kiedy masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wówczas pojawia się kłopot z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo dużo różnych firm z różnoraką flotą wozów, dlatego z całą pewnością znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Żeby uzyskać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej przedstawić pojazd. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy ma właściwy wóz, żeby taki przewóz dokonać. W przypadku, gdy wymiary lub waga aut przekraczają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie transportu konieczna będzie obecność pilota. Znaczące będzie także określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 , czyli około 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Essen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny