(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 00:08

Homedecor - beanbag, 4 poduszki

(Nr 2403152)
Homedecor - beanbag, 4 poduszki

Długość [m]:

84

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1642.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, warto wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Leszno, 64-100, Polska

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

23 lut 2018