(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 20:43

Honda Accord

(Nr 1821944)
Honda Accord

Dystans: 1697.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

ID firmy: 12705
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 10:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-15

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam. Mozemy zabrac auto w wybranym terminie lub innym. Odbieramy 3 x w tyg auta z Anglii. Posiadamy najazdy oraz wciągarki. Zapraszamy do wspolpracy !

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Ruislip, Wielka Brytania

22 lip 2017

Adres i termin dostawy

Elbląg, Polska

Termin elastyczny