(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 02:08

Honda accord

(Nr 1876004)
Honda accord

Marka i model:

Honda Accord

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2401.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Moate, Irlandia

1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Smagów, Polska

Termin elastyczny