(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 05:02

honda accord

(Nr 1876034)
honda accord

Marka i model:

honda accord

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 1870.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Krasnystaw, Polska

5 sie 2017