(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 17:21

Honda Accord Combi 2010 (Nr 2750720)

Honda Accord Combi 2010

Marka i model:

Honda Accord Combi

Waga w kg (łączna):

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1039.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Helsingborg, Szwecja

Od 28 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Zawiercie, Polska

Od 29 maj 2018 do 5 cze 2018