(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-25 11:21

Honda cb1000r

(Nr 2113419)
Honda cb1000r

Marka i model:

Honda cb1000r

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

ID firmy: 65890
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 11:36

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości: (2)

Marek S. (Zleceniodawca)
25-10-2017, 12:46
Witam. Interesuje.mnie cena w funtach i konkretny dzien tzn ten piatek. Bedzie pan w stanie to zrobic? Pozdrawiam
Rafał F. (Przewoźnik)
25-10-2017, 12:51
Witam kolekcja w środę następna 140 £
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się względnie nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - niemniej jednak jedynie na pozór. Odpowiednio umocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na naczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, bowiem dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Chester, CH1 2ET, Wielka Brytania

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

27 paź 2017