(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-25 11:21

Honda cb1000r

(Nr 2113419)
Honda cb1000r

Marka i model:

Honda cb1000r

Waga w kg:

200.00

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 11:36

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości: (2)

Marek12346
25-10-2017, 12:46
Witam. Interesuje.mnie cena w funtach i konkretny dzien tzn ten piatek. Bedzie pan w stanie to zrobic? Pozdrawiam
sweet-transport
25-10-2017, 12:51
Witam kolekcja w środę następna 140 £
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednak jedynie złudnie. Odpowiednio umocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, gdyż posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Chester, Wielka Brytania

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

27 paź 2017