(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 09:02

Honda CB500

(Nr 1922909)
Honda CB500

Marka i model:

Honda CB500

Waga w kg (łączna):

280.00

Dystans: 575.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

ID firmy: 591935
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 18:26

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się na ogół niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Nieproste - wszakże jedynie na pozór. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe są cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie 2, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kolonia, Niemcy

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Od 30 lip 2017 do 4 sie 2017