(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 09:02

Honda CB500

(Nr 1922909)
Honda CB500

Marka i model:

Honda CB500

Waga w kg:

280.00

Dystans: 575.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 18:26

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na stosunkowo nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - chociaż tylko na pozór. Odpowiednio przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie 2, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Köln, Deutschland

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Od 30 lip 2017 do 4 sie 2017