(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 18:04

Honda CBR 900

(Nr 1992386)

Marka i model:

Honda CBR 900

Waga w kg (łączna):

220.00

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 47102
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 11:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości: (1)

Marzena W. (Przewoźnik)
30-08-2017, 11:20
Welcome next week. Tuesday, Wednesday 6.00-9.00 AM. Delivery right away

300 €

ID firmy: 70964
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na stosunkowo trudne do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Bezbłędnie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są zaledwie dwie, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Trostberg, Niemcy

3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Essen, 45127, Niemcy

10 wrz 2017