(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 12:55

Honda cbr1100

(Nr 1921543)

Marka i model:

Honda xx1100

Waga w kg (łączna):

240.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3558.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

799 €

ID firmy: 71761
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 00:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-10 do 2017-09-30

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Londyn-Ateny

Cena (zawiera VAT): 799 €

Wiadomości:

2000 €

ID firmy: 10913
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 16:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-03 do 2017-12-03

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości: (1)

GerasimosGeras P. (Zleceniodawca)
29-07-2017, 20:01
Xaxaxxa...I need only 450 tolls and petrol...I prefer to travel
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się dość niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż tylko na pozór. Poprawnie umocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Arundel Road, Dartford, DA1 5AF, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kallithea, Grecja

Termin elastyczny