(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 09:11

Honda Cbr600rr 2003

(Nr 1876277)
Honda Cbr600rr 2003

Dystans: 2061.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogie towary, które wyglądają na stosunkowo trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednakże jedynie pozornie. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny