(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 16:59

Honda CR-V 2009

(Nr 2120571)
Honda CR-V 2009

Marka i model:

CR-V

Waga w kg (łączna):

1540.00

Dystans: 4130.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Genewa, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Erywań, Armenia

Termin elastyczny