(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 16:20

Honda crf

(Nr 1989860)

Marka i model:

Honda crf

Waga w kg:

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1934.00 km

Informacje dodatkowe:

Za motocykl trzeba będzie zapłacić 750 funtów. Ja wypłacę przewoźnikowi tą kwotę przy dotarciu motocykla na miejsce. Jestem otwarty na oferty wszystkich. Szukam przewoźników którzy podejmą takie wyzwanie. Zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 01:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-14

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Mozemy wylozyc 750gbp.Tylko potrzebujemy zaliczke.

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

899 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 17:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-02

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry. Jesteśmy firmą z Lublina specjalizującą się w profesjonalnym transporcie motocykli. Załadunek w UK pomiędzy piatkiem a sobota1/2.09, dostawa w PL w niedzielę 3.09. Motocykle przewozimy wewnątrz samochodów dostawczych typu "blaszak" (żadnych plandek, przyczep czy lawet), zabezpieczone folią bąbelkową, strecz, kocami, gąbkami i pasami. Załadunek i rozładunek po najeździe motocyklowym. Podana cena zawiera ubezpieczenie transportowe OCP, list przewozowy, profesjonalne zabezpieczenie motocykla, załadunek i rozładunek. Przy załadunku kierowca wykona zdjęcia motocykla. Ubezpieczenie OCP działa w sposób podobny do OC w samochodzie, w razie wyrządzenia szkody przez naszą firmę odpowiedzialność przejmuje ubezpieczyciel, z którym zawarliśmy umowę OCP. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 899 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często kosztowne towary, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - niemniej jednak tylko złudnie. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Neath, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, częstochowski, Polska

Termin elastyczny