(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 16:20

Honda crf

(Nr 1989860)

Marka i model:

Honda crf

Waga w kg (łączna):

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1934.00 km

Informacje dodatkowe:

Za motocykl trzeba będzie zapłacić 750 funtów. Ja wypłacę przewoźnikowi tą kwotę przy dotarciu motocykla na miejsce. Jestem otwarty na oferty wszystkich. Szukam przewoźników którzy podejmą takie wyzwanie. Zapraszam

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 01:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-14

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Mozemy wylozyc 750gbp.Tylko potrzebujemy zaliczke.

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

899 zł

ID firmy: 618
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 17:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-02

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry. Jesteśmy firmą z Lublina specjalizującą się w profesjonalnym transporcie motocykli. Załadunek w UK pomiędzy piatkiem a sobota1/2.09, dostawa w PL w niedzielę 3.09. Motocykle przewozimy wewnątrz samochodów dostawczych typu "blaszak" (żadnych plandek, przyczep czy lawet), zabezpieczone folią bąbelkową, strecz, kocami, gąbkami i pasami. Załadunek i rozładunek po najeździe motocyklowym. Podana cena zawiera ubezpieczenie transportowe OCP, list przewozowy, profesjonalne zabezpieczenie motocykla, załadunek i rozładunek. Przy załadunku kierowca wykona zdjęcia motocykla. Ubezpieczenie OCP działa w sposób podobny do OC w samochodzie, w razie wyrządzenia szkody przez naszą firmę odpowiedzialność przejmuje ubezpieczyciel, z którym zawarliśmy umowę OCP. KONIECZNA JEST BŁYSKAWICZNA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 899 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na względnie niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż jedynie złudnie. Właściwie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie 2, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Neath, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, 42-256, Polska

Termin elastyczny