(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-10 11:57

honda crv

(Nr 2019416)

Marka i model:

honda cr+v

Waga w kg:

2036.00

Dystans: 1657.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, faktyczna waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Nuneaton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojnice, Polska

Termin elastyczny