(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 15:39

honda crv transport z angli Shifnal, Shropshire

(Nr 1455422)
honda crv transport z angli  Shifnal, Shropshire

Marka i model:

HONDA CRV I

Waga w kg:

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1575.30 km

Informacje dodatkowe:

Shifnal, Shropshire. Transport do Polski

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Shifnal, Shropshire

Od 26 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jawor, 59-400

Termin elastyczny