(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 15:41

Honda forza 250

(Nr 1997441)
Honda forza 250

Marka i model:

Honda forza

Waga w kg (łączna):

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1497.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak tylko złudnie. Bezbłędnie przymocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ponieważ mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny stale. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

4 wrz 2017