(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 15:13

Honda pcx 125

(Nr 1825844)

Marka i model:

Honda pcx 125

Waga w kg:

130.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 998.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na całkiem niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - jednakże jedynie pozornie. Bezbłędnie umocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie dwie, ponieważ dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny