(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 15:13

Honda pcx 125

(Nr 1825844)

Marka i model:

Honda pcx 125

Waga w kg:

130.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 998.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się dość trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże jedynie złudnie. Poprawnie zamocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na naczepie, konieczne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny