(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 20:14

Honda SH50

(Nr 1924039)
Honda SH50

Marka i model:

Honda SH50

Waga w kg:

120.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 372.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

320 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-21

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych paletach metalowych do przewozu motocykli na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu na kwotę : 1.000.000 zł Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem. Firma zatrudnia ok 5000 pracowników w 26 krajach Europy i dokłada wszelkich starań by dotrzymywać ustalonych terminów dostaw

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 01:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - jednak jedynie pozornie. Poprawnie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie dwie, gdyż dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Milejewo, Polska

29 lip 2017

Adres i termin dostawy

07-407 Seroczyn, Polska

2 sie 2017