(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-05-20 22:00

Honda SLR 650

(Nr 2726844)

Marka i model:

Honda SLR 650

Waga w kg (łączna):

175.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2632.00 km

Informacje dodatkowe:

Motorrad hat keinen Hauptständer. Mit dem Motorrad kommen 2 Motorradreisetaschen keine Koffer dazu welche am Motorrad montiert sein werden

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2018, 22:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-06-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

499 €

ID firmy: 71761
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-05-2018, 09:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-24 do 2018-06-23

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 499 €

Wiadomości:

599 €

ID firmy: 71761
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-05-2018, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-22 do 2018-06-22

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na na ogół ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Odpowiednio przymocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

            Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne są cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie dwie, bowiem dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Ważne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz między przewożonymi obiektami.

Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Frechen, 50226, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Πειραιώς, Athen, 11854, Grecja

Termin elastyczny