(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

honda trx 350 (Nr 5476090)

honda trx 350

Marka i model:

honda trx 350

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

260

Budżet zlecenia [zł]:

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2149.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Llanelli

Od 19 lis 2019 do 24 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Bychawa

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to cenne maszyny i dlatego powinno się je bardzo uważnie przewozić. Istotnym czynnikiem jest dobre osłonięcie quada przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Quady z reguły przewozi się przyczepą, ale można także busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, dlatego że w trakcie przewozu można uszkodzić zarówno quada jak także auto osobowe).

Gdy transportujemy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Kupując taśmy mocujące warto nie zapominać, aby nie kończyły się otwartym zaczepem, albowiem podczas przewozu zdarzają się różnego rodzaju wstrząsy, a taka taśma może swobodnie się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego materiału, jednak w trakcie przewozu, trzeba zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne kanciaste elementy, albowiem mogą się przetrzeć i rozedrzeć.

Kiedy transportujemy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również należy ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących oraz dodać obijaki w takich miejscach, aby i quad i samochód nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, ponieważ w czasie jazdy benzyna albo inne płyny mogą się powylewać i zanieczyścić samochód od środka. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest przekonać się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku i rozładunku.

Koszt transportu quada na ogół zależny jest od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.