(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Honda trx 400 (Nr 6071976)

Honda trx 400

Marka i model:

Honda Trx 400

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.70

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

220

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 178.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Parla

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla Y León, Castillejo De Robledo

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to wartościowe pojazdy i dlatego trzeba je bardzo uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest solidne zabezpieczenie quada przed zarysowaniem podczas przewozu.

Quady najczęściej przewozi się na przyczepce, niemniej jednak można także ciężarówką lub większym autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, albowiem podczas transportu można zniszczyć jednocześnie quada jak i auto osobowe).

W momencie, kiedy transportujemy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba nie zapominać, aby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, dlatego że w trakcie przewozu pojawiają się różnorakie drgania i taka taśma może zwyczajnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego materiału, jednak w trakcie transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby pasy nie ocierały się o żadne kanciaste elementy, dlatego, że mogą się uszkodzić i rozedrzeć.

Gdy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, również powinno się go unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku w czasie transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, dlatego że w czasie przewozu paliwo lub olej mogą się powylewać oraz zniszczyć auto od wewnątrz. Takie okoliczności również obniżą komfort jazdy samego kierowcy.

W momencie, kiedy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, warto utwierdzić się czy posiada odpowiedni sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

Koszt transportu quada zwykle zależy od odległości którą ma do przejechania samochód. Kiedy chcemy poznać faktyczną cenę transportu quada, proponujemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.