(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 15:28

Honda vfr 750

(Nr 1874606)
Honda vfr 750

Dystans: 2217.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy do Anglii 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednakże jedynie na pozór. Poprawnie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, bowiem posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Glasgow, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełmek, Polska

Termin elastyczny