(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-25 22:03

Honda XL 500

(Nr 2321824)

Marka i model:

HONDA XL 500

Waga w kg (łączna):

140.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1517.00 km

Informacje dodatkowe:

Purchased the HONDA Enduro XL 500 and require transport to Ireland

Oferty od Przewoźników (0)

399 €

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 16:02

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-02

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 399 €

Wiadomości: (2)

Turlough O. (Zleceniodawca)
05-02-2018, 18:24
Hi skyline......can you check the motorcycle location....Electronicaweg stadskanaal NL.....and give an approximate pick up date and delivery date please as I will need to arrange time off work to meet your arrival at Barna....many thanks if you could advise...kind regards BBHTFLYER.
Mariola Ł. (Przewoźnik)
15-02-2018, 18:25
Im sorry I missed your message, when would you like to send it ?

450 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 22:24

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello, we can collect monday 29.01.2018, deliver to Galway 31.01.2018, direct transport :)

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na ogólnie trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - jednak jedynie złudnie. Właściwie zamocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe są cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w pojeździe.

            Warto zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Electronicaweg, Stadskanaal, 9503GA, Holandia

28 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bearna, Irlandia

5 lut 2018