(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-25 22:03

Honda XL 500

(Nr 2321824)

Marka i model:

HONDA XL 500

Waga w kg (łączna):

140.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1517.00 km

Informacje dodatkowe:

Purchased the HONDA Enduro XL 500 and require transport to Ireland

Oferty od Przewoźników (0)

399 €

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 16:02

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-02

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 399 €

Wiadomości: (2)

Turlough O. (Zleceniodawca)
05-02-2018, 18:24
Hi skyline......can you check the motorcycle location....Electronicaweg stadskanaal NL.....and give an approximate pick up date and delivery date please as I will need to arrange time off work to meet your arrival at Barna....many thanks if you could advise...kind regards BBHTFLYER.
Mariola Ł. (Przewoźnik)
15-02-2018, 18:25
Im sorry I missed your message, when would you like to send it ?

450 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 22:24

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello, we can collect monday 29.01.2018, deliver to Galway 31.01.2018, direct transport :)

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często drogie ładunki, które wydają się na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - chociaż tylko pozornie. Właściwie zamocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ponieważ dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Electronicaweg, Stadskanaal, 9503GA, Holandia

28 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bearna, Irlandia

5 lut 2018