(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 07:27

Honda XL600

(Nr 2119878)
Honda XL600

Marka i model:

Honda Xl600

Waga w kg (łączna):

146.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1706.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

ID firmy: 166432
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 22:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 08:00

Opis oferty:

Insurance of goods (cargo) to 1000000GBP

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

400 €

ID firmy: 349272
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 02:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We offer professional transport services for things, parcels, quads, motorcycles, removals. Help the driver in loading and unloading. We have OCP insurance for € 100,000. We service companies and individual orders within the European Union. All transport orders are made by door2door, without reloading. We offer attractive prices without hidden costs. We are honest, solid and professional.

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często kosztowne towary, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - chociaż tylko na pozór. Dobrze umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne są cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Béziers, 34500, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Allerdale, CA12 5RW, Wielka Brytania

Termin elastyczny