(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 07:27

Honda XL600

(Nr 2119878)
Honda XL600

Marka i model:

Honda Xl600

Waga w kg:

146.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1706.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 02:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We offer professional transport services for things, parcels, quads, motorcycles, removals. Help the driver in loading and unloading. We have OCP insurance for € 100,000. We service companies and individual orders within the European Union. All transport orders are made by door2door, without reloading. We offer attractive prices without hidden costs. We are honest, solid and professional.

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

400 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 22:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 08:00

Opis oferty:

Insurance of goods (cargo) to 1000000GBP

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często kosztowne towary, które wydają się ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie złudnie. Prawidłowo umocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą wyłącznie dwie, gdyż dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują również platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może przetransportować pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Béziers, 34500, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Allerdale, CA12 5RW, Wielka Brytania

Termin elastyczny