(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 13:22

honda Yupi

(Nr 1820963)
honda Yupi

Marka i model:

Moto pequeña scooter de 90

Waga w kg:

70.00

Dystans: 598.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko złudnie. Odpowiednio umocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, bowiem dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Calle de Toledo, Madryt, 28005, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vigo, Hiszpania

Termin elastyczny