(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 13:22

honda Yupi

(Nr 1820963)
honda Yupi

Marka i model:

Moto pequeña scooter de 90

Waga w kg:

70.00

Dystans: 598.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się stosunkowo nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - wszakże tylko złudnie. Poprawnie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na naczepie, konieczne są cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Calle de Toledo, Madryt, 28005, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vigo, Hiszpania

Termin elastyczny