(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-10-26 20:59

Hormigonera

(Nr 2117349)
Hormigonera

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg:

160.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 397.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-10-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Transport urządzeń przemysłowych jest określeniem bardzo ogólnym oraz dosyć złożonym przy realizacji. Wynika to najczęściej z gabarytów i wagi owych maszyn, które w zależności od zastosowania mocno się różnią, a mogą osiągać szczególnie pokaźne wartości. Do ich transportowania zwyklepotrzebne specjalne wozy dostosowane do transportu towarów nadgabarytowych. W wypadku takich przewozów czasem niezbędne jest zezwolenie na przejazd. Warto porozmawiać o tym z upatrzoną firmą transportową, żeby uniknąć zatrzymania urządzeń w trakcie jazdy przez policję. Gdy prowadzimy poszukiwania tego typu przewozu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo mnóstwo różnych zakładów mających wszelkiej maści wozy, a przez metodę licytowania zleceń, udaje się dostać szczególnie atrakcyjną stawkę za usługę. W przypadku transportu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, cena takiej usługi to zaledwie 1,28 zł/km. Ponieważ urządzenia takie jak traktory, silosy czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, przedmiotami dużej wartości, dobrze jest wyszukać firmy, które mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

El Casar, 19170, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cabuérniga, 39511, Hiszpania

Termin elastyczny