(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-10-26 20:59

Hormigonera

(Nr 2117349)
Hormigonera

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

160.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 397.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-10-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Industrial equipment

    Przewóz maszyn przemysłowych jest określeniem wysoce powszechnym i dosyć złożonym przy realizacji. Wynika to najczęściej z wielkości oraz wagi owych urządzeń, które w zależności od zastosowania znacznie się różnią, a są w stanie uzyskiwać bardzo znaczne wartości. Do ich transportowania zwykle są konieczne specjalne pojazdy dostosowane do transportu ładunków o potężnych formatach. W sytuacji takich przewozów czasem potrzebne jest pozwolenie na przejazd. Można skonsultować się w tej kwestii z upatrzoną firmą przewozową, żeby uniknąć zabrania urządzeń na trasie przez policję. Kiedy poszukujemy tego typu przewozu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu posiada wgląd bardzo dużo rozmaitych przewoźników posiadających wszelkiej maści wozy, a przez sposób licytowania ofert, można otrzymać szczególnie korzystną stawkę za usługę. W sytuacji transportu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, cena takiej usługi to blisko 1,28 zł/km. Jako że maszyny takie jak kombajny, transformatory czy inne maszyny rolnicze lub budowlane, bywają przedmiotami kosztownymi, warto wyszukać przewoźników, którzy posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

El Casar, 19170, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cabuérniga, 39511, Hiszpania

Termin elastyczny