(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

horno (Nr 5387802)

horno

Długość [m]:

800

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

800

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3594.00 km

Adres i termin nadania

Rosja, Moskwa, Moskwa

Od 18 lis 2019 do 21 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: sprzęty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o stosowne osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyciągnąć i zapakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, ciężaru i sprawności urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.