(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Hospicjum dla dzieci prosi o transport sprzętu rehabilitacyjnego W-wa --> Łódź (Nr 328847)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

max 50 zł

Dystans: 141.20 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Spytka z Melsztyna, 14

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź, 93-271, Dąbrowskiego , 87

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od wielkości jak i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich koncesji jak również profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.