(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-25 10:32

House

(Nr 1450332)
House

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 255.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnieobmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.


Adres i termin nadania

United Kingdom, Ascott under wychwood, Ox76an

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Saint alexandre , 30130

Termin elastyczny