(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

house removal 30 large boxes, 3 bicycles , one small bed, 3 tv's etc.. (Nr 4911638)

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2860.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 26 sie 2019 do 27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Alhaurín De La Torre

Od 29 sie 2019 do 30 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.