(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Hühnermobil (Nr 7362847)

Hühnermobil

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 671.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, County Of Rietberg

Od 1 maj 2021 do 3 maj 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Skania, Billeberga

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu naczepy, ważne znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep znajdują się naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła szacunkowo 640 zł (co daje oszczędność blisko 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono około 450 zł (co umożliwiło oszczędność niemal 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł niecałe 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest zazwyczaj tańsza.