(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-03 00:09

hustawka ogrodowa

(Nr 1825388)
hustawka ogrodowa

Dystans: 495.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 304642
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-06-2017, 18:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-06-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

510 zł

ID firmy: 10630
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-06-2017, 18:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-23 do 2017-06-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-23, 18:26

Opis oferty:

Zał 23 godz wieczorne rozł 24

Cena (zawiera VAT): 510 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Parczew, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żernica, 44-144, Polska

Termin elastyczny