(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 09:11

hylajnoga 1 szt

(Nr 2115567)

Waga w kg (łączna):

5.00

Dystans: 279.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić taki karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Krzeszowice, 32-065, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kalisz, 62-800, Polska

Termin elastyczny