(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 09:11

hylajnoga 1 szt

(Nr 2115567)

Waga w kg:

5.00

Dystans: 279.00 km

Informacje dodatkowe:

Chciałabym nie rozkręcać hulajnogi. Jak mam opakować?

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę przewozu rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Czatkowice, Krzeszowice, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

62-800 Kalisz, Polska

Termin elastyczny