(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 20:24

hyosung aquila 250

(Nr 1823814)
hyosung aquila 250

Marka i model:

hyosung aquila 250

Waga w kg:

167.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 882.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się stosunkowo niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - jednak jedynie pozornie. Bezbłędnie zamocowany pojazd na pewno przetrwa transport bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą raptem 2, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rubí, Hiszpania

Termin elastyczny