(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 20:24

hyosung aquila 250

(Nr 1823814)
hyosung aquila 250

Marka i model:

hyosung aquila 250

Waga w kg:

167.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 882.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na dosyć trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - niemniej jednak jedynie pozornie. Bezbłędnie zamocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rubí, Hiszpania

Termin elastyczny