(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-17 17:39

HYOSUNG - GT650 R

(Nr 2162304)
HYOSUNG - GT650 R

Marka i model:

HYOSUNG - GT650 R

Waga w kg (łączna):

208.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 806.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

195 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 23:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-18 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 195 €

Wiadomości:

230 €

ID firmy: 418782
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 09:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-22, 16:00

Opis oferty:

Presupuesto para recoger y entregar esta semana. El pago en efectivo deberá efectuarse a la entrega. Disponemos de todo lo necesario para el adecuado transporte de motocicletas, ciclomotores y quads (Rampas, amarres, cepos, polos, etc.). Su vehículo irá asegurado con Mapfre con cobertura de 60.000 €

Cena (zawiera VAT): 230 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - wszakże tylko pozornie. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne będą 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie dwie, gdyż dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Moraña, 36660, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arroba de los Montes, 13193, Hiszpania

Termin elastyczny