(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 14:37

Hyundai IX35

(Nr 1921787)
Hyundai IX35

Marka i model:

Hyundai IX35

Waga w kg (łączna):

1460.00

Dystans: 2415.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Palermo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Targ, Polska

Termin elastyczny